Filtreeri postitusi

Põhjamaade veteranide meistrivõistlused Elvas

Eelmisel nädalavahetusel, 11.-14.juulil kogunesid äsja äkilisest tormist ja pikast elektrikatkestusest toibunud Tartumaa Tervisespordikeskusesse soliidses eas daamid ja härrad Taanist, Soomest, Rootsist, Norrast, Lätist ja Eestist. Kõigil oli kaasas kohvrikesi, mis sisaldasid erineva kaliibriga püstoleid ja revolvreid ning nende laskemoona. See oli tarvilik, et selgitada endi hulgast selle aasta parimad Põhjamaade püstolilaskurid veteranide seas.

Elva laskesportlastele 22 medalivõitu Eesti meistrivõistlustelt

Sel aastal peeti esmakordselt suvised Eesti meistrivõistlused tulirelvadest laskmises täiskasvanutele ja juunioridele eraldi. Maikuus isekeskis Männikul võistelnud juuniorid said nüüd möödunud nädalavahetusel uue võimaluse konkureerida ka Eesti täiskasvanute meistritiitlile Elvas.

Elva võidukas püstolinaiskond. Vasakult Lisell Väljak, Anni Käärst ja Kristina Kiisk

Marleen Riisaar tuli uue riikliku rekordiga Eesti juunioride meistriks

Möödunud nädalavahetusel, 25.-26.mail toimusid Männikul Eesti juunioride meistrivõistlused tulirelvadest laskmises. Elva laskesportlaste saagiks kujunes sel korral kaks individuaalset medalit, kaks võistkondlikku medalit ja kaks rekordit!

Eesti juunioride meister, uue Eesti rekordi püstitaja - Marleen Riisaar

TREENERITE KOLUMN | Aprillis algas laskuritel tulirelva hooaeg

Aprill on laskespordi kalendris selline ülemineku kuu, kus lõpetatakse õhkrelva hooaeg ja võetakse suund tulirelvadega välitiirudes laskmisele. Sellest põhimõttest on kantud ka kahe Eesti laskespordi pikima traditsiooniga võistluste programmid, mis mõlemad toimuvad aprillis.

Karl Kontor õpetussõnu jagamas Lisell Väljakule

Arhiiv