Elvakatelt suurepärased ja ajaloolised tulemused Eesti MV-lt ja Karikavõistlustelt

Uudiseid Elva Laskespordiklubist ja meie tegemistest

Kommenteeri
3.-4. detsembril toimusid Sakus Eesti võistkondlikud meistrivõistlused ja Eesti karikavõistlus. Tulejoonel võtsid mõõtu ka Elva tublid laskurid ja koju toodi mitmeid medaleid ja karikaid!
Elva klubil oli sel aastal välja pandud kaks naiste õhupüssivõistkonda - Elva I võistkonda kuulusid Marleen Riisaar, Kaile Ülper, Ele Loot ja Elva II võistkonda Nathalie Lessing, Kristina Mölder ja Lisell Väljak, üks meeste õhupüssi võistkond koosseisus Meelis Kiisk, Siim Christian Reppo-Sirel ja Marek Tamm ning üks naiste õhupüstoli võistkond, koosseisus Kristina Kiisk, Anni Käärst ja Lagle Nõu.

Naiste Elva II püssivõistkond
  
Elva II võistkond pronksmedali matši pidamas

Esmakordselt viidi Eesti meistrivõistlustel läbi ka finaalid võistkonnaaladele, kuhu KÕIK meie püssivõistkonnad ka jõudsid! Naiste Elva II võistkond jõudis napi ülekaaluga pronksifinaali, kus lasti vastamisi kogenud Kaitseliidu laskespordiklubi MäLK  laskurite vastu. Noored alustasid tugeva heitlusega ning napsasid ka omajagu punkte, kuid pidid viimaks siiski kogenenumate laskurite paremust tunnistama. Sellegi poolest oli noortele finaalilaskmine väga heaks ja hindamatuks kogemuseks!

Eesti meistrid Elva I naiste püssivõistkond (vasakult Kaile Ülper, Ele Loot ja Marleen Riisaar)
Elva II naiskond jõudis kvalifikatsioonist kindlalt kullamatšile, kusjuures kvalifikatsioonis tegi kolmest naisest parima tulemuse võistkonna noorim liige - Kaile Ülper! Kullamatšis tuli kindel võit Narva Laskespordiklubi tüdrukute üle ja tasuks Eesti meistritiitel ja kõige kirkamad medalid!

Hõbedane meeste püssivõistkond
Meeste püssivõistkond jõudis kvalifikatsioonist kullamatši esikohalt. Finaalis seisid mehed vastamisi aga suure pingega ning pidid leppima hoopis hõbemedalitega! Meie naiste püstolivõistkond tuli viiendale kohale.

Karikavõistluste arvestuses tuli Eesti karikavõitjaks Elva klubi laskur Meelis Kiisk ning tema järel, teisel kohal, uue isikliku rekordi lasknud Siim Christian Reppo-Sirel! Naiste arvestuses tegi meie klubist parima tulemuse, 614.5 silma, Kaile Ülper, mis andis talle tubli neljanda koha.

Pühapäeval selgitati esmakordselt Eesti meistrid paarislaskmise harjutuses! Elva klubil oli selles harjutuses väljas kaks võistkonnapaari - Meelis Kiisk ja Marleen Riisaar ning Siim Christian Reppo-Sirel ja Ele Loot. Ajalugu sai tehtud, sest esimesed paarislaskmise harjutuse kuldmedalid said endale kaela just Elva laskurid Meelis ja Marleen!

Elva kaks paarisvõistkonda
  
Kuldne paarisvõistkond Marleen ja Meelis


Palju õnne kõikidele võitjatele ja uute rekordite omanikele!
Lõpliku võistluste protokolli leiab Laskurliidu kodulehelt.

Lisa kommentaar

Email again: