Kommenteeri

Euroopa Kariksasarja Tallinna etapp

25 m püstoliharjutuste Lapua European Cup Tallinnas peetud kolmandal etapil osalesid 6 riigi laskurid. Eesti 5 laskuri hulgas läks ka Reijo Virolainen külalistega võimeid võrdlema.

Eelkõige keskendus Reijo standardpüstoli harjutusele, sest eelmisel etapil Taanis oli täiskaliibrilise püstoli harjutuse finaalikoht juba võidetud, standardis aga mitte. Reijo suutis küll toonast tulemust 561 silma 1 võrra parandada, saades sellega 8. koha, kuid paraku jäi ikkagi 1 silm ja 1 koht veel vajaka finaaletapile otse kvalifitseerumiseks. Nüüd jääb loota loobujate abil koha vabanemisele. 
Võidurõõmu ja medaleid jättis aga kodumaale meie esilaskur Peeter Olesk, kes võitis standardpüstoli harjutuse 575 silmaga ning oli täiskaliibri püstolis kolmas 581 silmaga. Kaksikvõidu võtsid siin finaalvõistlust korraldavate prantslaste esindajad Kevin Chapon 585 ja Florian Fouquet 582 silmaga.
Mõlema võistluspäeva ülevaated koos võitjate intervjuude, tulemuste protokolli ja fotodega on leitavad Euroopa Laskespordiföderatsiooni kodulehel

http://www.esc-shooting.org/news/read/peeter_olesk_won_25m_standard_pistol_at_his_home_range-494/

http://www.esc-shooting.org/news/read/double_victory_for_france_in_center_fire_pistol-493/


Lisa kommentaar

Email again: