Kommenteeri

Joa Pruksi meenutades

Juba rohkem kui 3 aastat ei ole Joad meie lasketiirudes käinud. Just Joa mitmuses, sest teda jagus sinna laskuriks, kohtunikuks, Laskurliidu juhatuse liikmeks, relvaeksperdiks, müügimeheks ja lihtsalt toredaks kamraadiks. Kord aastas ta tuleb siiski tagasi, sest tema pere hoiab alles Joa mälestust ja korraldab tema nimelist karikavõistlust. Sel aastal juba teist korda Ülenurme lasketiirus.

Väike tiir oli tehtud võistlejatele hubaseks kohvi ja küpsiste ning tulemusi ootavate auhindadega. Koos sõbraliku pererahva ja kohtunikega lõi see laskuritele soodsa õhkkonna heade soorituste tegemiseks tulejoonel.

Suurimad punktisummad kogusid tüdrukute klassi võitja õhupüssiharjutuses Sigrit Juhkam ja naiste sama ala parim Anette Caroline Kõre vastavalt 408,4 ja 406,5 silma.

Pidades silmas lähenevaid Euroopa meistrivõistlusi otsustas Sigrit lasta läbi ka meeste arvestuses 60 lasu harjutus. Ka siin ei saanud keegi vastu tema 611,8 silmale. Kõige lähemale küündis ja sai teise koha tema treener Ain Muru 603,7 silmaga.

Elva laskuritest tulid teise koha karikaga koju naiste õhupüstolis Anni Irs ja õhupüssis Ele Loot. Tüdrukute õhupssiharjutuse teine oli Marianne Tavits ja neljas Marleen Riisaar. Meeste õhupüstolis hõivasid Reijo Virolainen 569 ja Aivar Vanakamar 563 silmaga vastavalt 3. ja 4. koha. Aivar tagas sellega endale pääsu Eesti meistrivõistlustele. Samasuguse pääsme võttis ka Lennart Pruuli õhupüssiga, tõustes hooaja edetabelis 568 silmaga 17. reale

Kõik märklehed läbisid lugemismasina kontrolli ja tulemused said protokolli.


Lisa kommentaar

Email again: