Kommenteeri

Elva Laskespordinädal 2021

Traditsiooniline Elva Laskespordinädal toimub ka sel aastal! Kõik huvilised on oodatud oma osavust ja täpset kätt proovile panema XXI Elva Laskespordinädalal 23.08.-29.08.2021 Tartumaa Tervisespordikeskuse lasketiirudes.
Laskespordinädala eesmärk on propageerida laskesporti läbi erinevate laskealade inimestele, kes pole varem laskmisega kokku puutunud ning pakkuda traditsioonilistest harjutustest erinevaid võistlemise vormi ja miljööd. Lasketiirude uksed on avatud sel nädalal kõigile huvilistele ning teid võtavad vastu Elva Laskespordiklubi treenerid ja instruktorid. 

Tutvu Laskespordinädala juhendiga SIIN.
Seniks jaga infot kõigi oma sõpradega ning kutsu nad laskma SIIN!

Lasta saab nii sportpüssist ja -püstolist, õhk- ja laserrelvast kui ka maastikuvibuga. Tabage sel nädalal tuuma ja auhinnaraha on teie! Kõigi osalejate vahel loosime välja ka mitmeid loosiauhindu.

Elva Laskespordiklubi on 1994. aastast tegutsev spordiklubi, mille eesmärgiks on koondada inimesi, kellele meeldib laskesport ja kes soovivad oma oskusi ning võimeid sellel ala arendada.

Oleme avatud kogukond laskesporti tähtsustavatest inimestest, kelle missiooniks on laskespordi harrastamise abil kasvatada noortes vaimseid ja kehalisi võimeid ning liikmete ja partnerite koostöös arendada ja populariseerida laskmist kui parimat harrastus- ja tippspordiala.

Oma põhitegevuse toetamiseks, milleks on treeningute läbiviimine, võistlustest osavõtmine ja nende korraldamine, pakume lisaks ka mitmeid erinevaid muid laskmise ja laskespordiga seotud teenuseid.

Elva Laskespordiklubi võtab vastu uusi liikmeid aastaringselt. Täpsemat infot leiad klubi ja treeningute kohta meie kodulehelt www.elvalask.ee!

Lisa kommentaar

Email again: