Kommenteeri

Elva laskuritele ühe nädalavahetusega üle kümne Eesti MV medali

Sel nädalavahetusel, 14.-15.mail toimusid Männikul nii Eesti noorte kui ka seenioride meistrivõistlused. Õnn oli Elva laskurite õuel, sest koju tuldi kokku 11 Eesti meistrivõistluste medaliga - 2 kulla, 4 hõbeda ja 5 pronksiga!

Eesti noorte meistrivõistlustelt saavutasid Elva noored püssitüdrukud võistkonnaga 3x20 lasku kolme asendi standardi harjutuses 3.koha ja 60 lasku lamades harjutuses 2. koha. Võistkonda kuulusid Kaile Ülper, Kristina Mölder ja Nathalie Lessing.

Individuaalselt tuli Kristina ka mõlemas harjutuses pronksmedalile. Oma uue isikliku rekordiga võitis 3x20 lasku kolme asendi standardi harjutuses hõbemedali Mihkel Villem Kõps.

Uue rekordi püstitanud ja hõbemedali võitnud Mihkel Villem Kõps

Kõige enam Eesti meistrivõistluste medaleid teeninud Kristina Mölder

Elva tüdrukute püssi võistkonda kuulus ka Nathalie Lessing

Paralleelselt Männikul toimunud Eesti seenioride meistrivõistlustelt võitsid Elva laskurid ka kirkamaid medaleid. Anni Käärst tuli Eesti meistriks spordipüstoli harjutuses 30 lasku ringmärki, tulemusega 280 silma ja samuti Hillar Loot jooksva metssea harjutuses 20+20 lasku, tulemusega 349 silma. Hillarile tuli teises 20+20 lasku vahelduva kiirusega jooksva metssea harjutuses juurde ka hõbemedal. Seenioridest oli elvakatest veel tulejoonel ka Heldur Kurig, kes standardpüstoli harjutuses saavutas 2., vabapüstoli ja 30+30 lasku spordipüstoli harjutustes 3.kohad.

Oleme kõigi oma laskurite üle väga-väga uhked ja soovime kõigile palju õnne eduka nädalavahetuse puhul! Nüüd ootab meid ees järgmisel nädalavahetusel, 21.-22.mail Elvas toimuvad Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused. Kas Tartumaal õnnestub oma eelmise aasta edu korrata ja jätta võidukarikas koju? Seda näeme juba nädala pärast.

2021. aasta Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistluste esikolmik: Esikoha saavutas Tartumaa, teiseks tuli Ida-Virumaa ja kolmandaks Põlvamaa.

Eesti noorte ja seenioride MV lõplike protokollidega on võimalik tutvuda meie kodulehel.