Kommenteeri

Kevadvõistlused Elvas

Välistiirude hooaja avavõistlused peetakse viimaste aastate tava järgides ikka Tartumaa Tervisespordikeskuse lasketiirudes.

Heli Rassi 45. Memoriaal 28.-30. aprill

Aprilli viimasel nädalavahetusel toimuvad 45. rahvusvahelised Heli Rassi mälestusvõistlused. Ühtlasi on see Eesti Karikavõistluse I etapp ja esimene välishooaja võistlus Eestis. Ootame osalema üle 200 laskuri Eestist ja lähimatest naaberriikidest, kelle hulgas on nii oma ala tippe, kui lootustandvaid juunioride klassi laskureid. Kolmel päeval jagatakse välja 26 medalikomplekti ja olümpiaharjutustes toimuvad pealtvaatajatele atraktiivsed finaalid, mida püssiharjutustes lastakse elektroonilistesse märkidesse.

Tähistamaks pika traditsiooniga võistluse 45. toimumiskorda, kutsume oma koostööpartnereid, treenereid ja laskureid väikesele banketile laupäeval 29.aprillil kell 20.00

Kogu programm võistluse juhendis.

 Tartumaa Suvemängude laskmine 04. mail

 Lastakse 30 lasku lamades väikepüssist 50 m tiirus. Omavalitsuste võistkonnas on kolm laskurit, kellest üks peab olema naine. Paljudel valdadel ilmselt viimane võimalus oma nime all selles populaarses sarjas osaleda. Autasustatakse kolme paremat meest, naist ja võistkonda.

 Elva lahtised meistrivõistlused 6. mail

Hea võimalus laskuritel oma vormi kontrollida ja tiiruga kohaneda nädal hiljem peetavateks Eesti Karikavõistluse II etapiks MSL „Jõud“ meistrivõistlusteks. Samas on oodatud harrastuslaskurid, kellele väikesed harjutused on jõukohased ning kuni 14 aastased lapsed toelt laskma. Täpsem info juhendis.

 Maaspordliit „Jõud“ meistrivõistlused 13.-14. mai

Tiheda programmiga võistlus, kus ajakavasse ei mahu finaalid, kuid sellele vaatamata jagub põnevust küllaga, sest see on ainuke võistlus, kus võistkondlikku arvestust peetakse maakondade vahel. Individuaalselt oluline võistlus, sest peale teist etappi hakkavad kujunema liidrid Eesti Karikasarja arvestuses. Naiste püssiharjutused lastakse elektroonilistesse märkidesse

Seekord veidi muudetud punktiskaalat vaata juhendist.

 

Lisa kommentaar

Email again: