Kommenteeri

Elva Laskespordinädalal 2023 purustas rekordi

Pikkade traditsioonidega Elva Laskespordinädal toimus 25.-30.juulini juba järjekorras 23. korda ning 341 osalejat, mis on omaette rekordit purustav arv, püstitasid koos veel uskumatuma rekordi!
Elvas, Tartumaa Tervisespordikeskuses toimus 23. Elva Laskespordinädal! Lasketiire külastas rekordiliselt suur arv laskespordihuvilisi – lausa 341 inimest, kes kokku lasid 1325 võistlusseeriat. Teisipäevast pühapäevani oodati kõiki huvilisi tegema lähemalt tutvust laskespordiga ning proovima ka ise erinevatest relvadest märki tabada. Kõikides lasketiirudes olid hea nõuga abiks tublid Elva klubi laskeinstruktorid.

Sel aastal sai kätt proovida sportpüssi, sportpüstoli, teenistusrelva (9mm) ja vibuga märgi tabamisel. Nädala jooksul külastas lasketiire 341 inimest, kes lasid kokku 1325 võistlusseeriat! See teeb keskmiselt 3,9 seeriat osaleja kohta, mis viimase 8 aasta statistikas on lausa uskumatuna näiv saavutus. Võrdluseks, näiteks 2016. aastal osales Laskespordinädalal vaid 36 inimest, kes tegid 81 võistlusseeriat (keskmiselt 2,3 seeriat). "Meile kui korraldajatele on küll suur heameel näha iga-aastaselt kasvavat osalejate ja võistlusseeriate arvu, kuid samas tunneme ka vastutust ja survet korraldada Laskespordinädalat igal aastal järjest paremini", ütles Maarja-Liisa Maasik, kes on üks Elva Laskespordinädala peakorraldajatest.

Traditsiooniliselt eelmistele aastatele, tõi ka sel korral nabakümne ehk 10.9 tabamine kaasa rahalise võidu! Üllataval kombel kogunes enim täpseid tabamusi spordipüstoli harjutuses – lausa kuus 10.9 lasku! Terve nädala jooksul tabati täpselt märgi keskele ja sooritati ideaalne lask 11
korda!

“On tohutult suur rõõm, et laskespordinädal nii suureks on paisunud ja nende päevade jooksul tulejoonele rekordarv inimesi jõudis. Kindlasti andis see nädal nii mõnelegi juurde laskespordipisiku ja paljudele teadmisi laskespordist ja oskusi relvadega ümber käimisest!”, lisas Maarja-Liisa Maasik.

Täname kõiki Elva Laskespordiklubi toetajaid ja auhinnalaua katjaid. Suur aitäh ka loomulikult kõigile osalejatele, ilma kelleta ei oleks Elva Laskespordinädal selline laskespordiüritus nagu ta tänaseks kasvanud on! 

⚡️ Laskespordinädala protokolli ja loosiauhindade võitjate saab tutvuda siin: 
https://www.elvalask.ee/voistlused/elva-laskespordinadalAitäh Elva Laskespordiklubi toetajatele:

   
   
             

Avaleht - Maxilla Hambakliinik
     

Lisa kommentaar

Email again: