Kommenteeri

Aasta viimane võistlus

2019. aasta viimane võistlus korraldati Ülenurmel nimetuse all "Aasta lühim päev". Kuna  kohti tulejoonel polnud palju ja laskureid oli ohtrasti, siis peeti laskmine kolmel üsna pikaks veninud päeval.
Elva laskuritele tõi ainsa esikoha meeste õhupüstoli harjutuses Reijo Virolainen, kes oli klass omaette, sest tema tulemus 573 silma oli 14 silma parem, kui järgmistel võistlejatel. Sellel alal hakkab ennast leidma ka Lennart Pruuli, kes tuli 552 silmaga kuuendaks.
Tublid olid meie püssilaskurid tüdrukud. Noorte arvestuse 40 lasu harjutuses võttis esikoha küll Ülenurme laskur Adele-Karolina Kõre, kuid talle järgnesid meie tüdrukud Kristina Mölder, Nathalie Lessing ja Mariette Pennar.
Vanuse poolest ka noorte hulka kuuluv Marleen Riisaar lasi aga naiste konkurentsis 60 lasu harjutust ning sai seal 602,1 silmaga  tihedas konkurentsis 7. koha. Tema vanemad võistkonnakaaslased Ele Loot ja Marianne Tavits olid vastavalt 606,4 ja 603,3 silmaga kolmas ja neljas. Võitis harjutuse samuti veel noorteklassi kuuluv Susanna Sule Kaiust 610,7 silmaga.
Noorte alla 14 aastaste 20 lasu toelt laskmise harjutuses, kus arvestust peeti poistele ja tüdrukutele ühiselt, tegi hea soorituse Kaur Jürgenson, saades 195 silmaga kolmanda koha. Teda edestasid Karl Eirik Kohava Ülenurmelt 198 ja Dmitri Tšašovskih Männikult 197 silmaga.

Kõik kolme päeva tulemused on kantud protokolli, millega võib 2019.a. laskmistele joone alla tõmmata, püssid  korraks põõsasse panna ning kõigile "Head vana-aasta lõppu!" soovida.Lisa kommentaar

Email again: