Kommenteeri

Arvids Manfeldsi memoriaal Aizputes

Veel ühe väärika laskesporditreeneri mälestuseks korraldatud võistlus sai nädalavahetusel peetud Kuramaa väikelinnas Aizputes. Eestit esindasid seekord Haapsalu, Ülenurme ja Elva laskespordiklubid. 
Finaalikohti jagus eestlastele kolm. Haapsalu noormees Elari Tahvinov sai meeste õhupüstolis kolmanda koha, Meie Anni Irs pääses naiste õhupüstoli harjutuses 362 silmaga neljandana finaali, kuid sealt pudenes teisena välja ja pidi leppima 7. kohaga. Sama saatus tabas Ülenurme noormeest Manfred Kukke, kes eelvõistluse 560 silma eest saadud kuuenda koha vahetas finaalis seitsmenda vastu.

Nii võib öelda, et Elva parim laskur nendel võistlustel oli hoopis Kristina Mölder, kes naiste 3x20 lasku standardis sai uue isikliku rekordiga 537 silma kuuenda koha. Õhupüssi harjutuses tulid tal sisse mõned kauged lasud, mis ei võimaldanud rohkemat kui 357 silma ja 20. koha. Kuid nii Kristinale, kui meie teistele noorlaskuritele Kristofer-Jaago Kivarile  ja Lagle Nõule, kes seekord veel esirinda ei tõusnud, oli see nende esimese välisvõistlusena heaks kogemuste allikaks ja  innustajaks edaspidiseks.

Võistluse protokoll kajastab tulemusi objektiivselt. Kuigi olud ei olnud kerged, olid need võrdsed kõigile. Korraldajad olid vaeva näinud tublisti ja kõik sujus kenasti.

Lisa kommentaar

Email again: