Kommenteeri

Elva Laskespordinädal

Juuni esimesel nädalal viib Elva Laskespordiklubi juba 17.korda ellu oma ühte olulisemat missiooni – inimeste relvakultuuri tõstmist.

Elva Laskespordinädalal toimuvad tegevused aitavad kummutada laskmise suhtes levinud müüte, tutvustada laskespordi varjatud võlusid ja relvade ohutut kasutamist.

Tartumaa Tervisespordikeskuse lasketiirud on müüridega piiratud vaid ohutuse tagamiseks. Tiirude uksed on tegelikult avatud kõigile laskmisest huvitatud inimestele, kui eelnevalt oma soovist teada anda ja instruktoriga treeningu aeg kokku leppida. Laskespordinädala ajal pole vaja sedagi teha, sest tööpäevadel kella 16. – 19. 00 ja puhkepäevadel kell 11.-15.00 ootavad meie treenerid ja instruktorid kõiki huvilisi tulejoontel.

Tutvustame ja õpetame ohutult märki laskma erinevatest relvadest alates muinasaegsetest vibudest ja lõpetades kaasaegsete laserrelvadega. Põnevuse tõstmiseks peame ka tulemuste üle arvestust ja täpseima lasu sooritajad saavad auraha. Kes leiavad, et laskmine on ala, millega võiks hakata regulaarselt tegelema, võivad astuda Laskespordiklubi liikmeks. Kes tunnevad, et laskurid tegelevad tänuväärse asjaga ja tahaksid toetada meie tipplaskurite püüdlusi lähenevate Euroopa meistrivõistluste eel, saavad teha annetusi ja seeläbi saada 100 Silma Seltsi liikmeks.

Täpsemalt on kogu nädala võimalused lahti kirjutatud juhendis. Eelinfot jagame telefonidelt 505 4006, 53610785 või 53714050.


Lisa kommentaar

Email again: