Kommenteeri

Tuuli esimesed stardid MM-l

Lõuna-Koreas Changwonis alanud kõigi alade maailmameistrivõistlustel tegi eile ja täna oma esimesed stardid Tuuli Kübarsepp.
Kuna Eestil ei olnud väikepüssi harjutustes välja pandud kolmeliikmelist võistkonda, siis eelvõistlusel asusid Tuuli ja meie teine esindaja Anžela Voronova püüdma pääsu 60 parema hulka, kes järgmisel päeval selgitavad ilmameistri ja medaliomanikud.
Tuuli tuli tulejoonele teises vahetuses ja kuigi laskmine kulges tõusude ja mõõnadega, siis tänu hiilgavale viimasele seeriale, mis andis 105,2 silma sai ta oma vahetuses kogusummaga 614,4 silma 21. koha, mis viis ta kindlalt edasi lõppvõistlusele. Anžela Voronova lasi esimeses vahetuses 611,2 silma ning sai ka viimasena 60 parema hulka.
Täna olid Tuuli esimesed lasud 10,8 ja 10,9, mis tõstsid ta hetkeks võistluse liidriks. Veel 5 lasu järel jagas ta esikohta, kuid siis tulid esimesed üheksad. Peale neljandat seeriat oli ta veel keskmike hulgas, kuid kaks viimast seeriat ebaõnnestusid ning nii tuli kogusummaks 610,3, mis andis 53. koha. Veidi parema lõpu teinud Voronova sai 612,4 silmaga 50. koha.
Maailmameistriks tuli Suurbritannia esindaja Seanod Mcintosh 623,9 silmaga
Meeste samas harjutuses oli tase ühtlaselt kõrge. Kuldmedal läks taanlsele Steffen Olsenile 628,2 silmaga, meie Meelis Kiisk sai 616,9 silmaga 55. koha.
http://www.elvalask.ee/voistlused/tulemused

Lisa kommentaar

Email again: