Kommenteeri

Meie plaanid ja eesmärgid aastaks 2021

Vaadates tagasu eelmisele edukale aastale, tekiks kindlasti kiusatus käesolevaks aastaks veelgi ilusamate arvudega eesmärkide tabel koostada. Kuid arvestades sellega, et väga paljude meie tegevust mõjutavate faktorite osas pole selgust, otsustasime siiski mitte minna oma plaanides väga konkreetseks. Pole ju praegu võimalik ennustada, kui kaua kestavad piirangud treeningute ja võistluste korraldamisele ning reisimisele. 
Seepärast keskendume tegevustele, mida antud olukorras teha saame ja mis valmistavad meie laskureid ette selleks ajaks, kui tavapärane sporditegevus taastub. Siin on meie plaanid ja eesmärgid aastaks 2021:
  • Korraldame treeninguid, mis imiteerivad võistlusolukordi. 
  • Kasutame treeningutel uusi meetodeid ja testimisseadmeid. 
  • Korrastame oma relvi ja laskevarustust.
  • Värskendame suhteid vanade koostööpartneritega ja otsime kontakte uute toetajatega, tagamaks meie olümpiaprojekti Pariis 2024 sujuvat algust.
  • Teeme laskespordile igakülgset reklaami, tutvustades meie ala erinevaid tahke võimalikult põhjalikult ja võimalikult paljudele inimestele. 
  • Leiame oma teenusepakettidele rohkem kliente, kelle kaudu suurendame laskespordi populaarsust ja kelle hulgast tuleb meile juurde uusi harrastajaid ja õpilasi. Sama eesmärki teenivad meie korraldatavad laskespordi kursused koolides ja Kaitseliidu rühmades.
  • Teeme ettevalmistusi lisaks traditsiooniliste võistluste korraldamisele ka uute laskespordi sündmuste korraldamiseks Elvas. Järgmisel talvehooajal tahame ellu kutsuda rahvusvahelise õhkrelvavõistluse Elva uues spordihoones, kus üheks uudseks alaks oleks ka paralaskmine, kus saavad tulejoonele asuda ka ratastoolis laskurid. Suvehooajal lisanduks Tartumaa meistrivõistlused ja üritame jätkata meie treeninglaagrite traditsiooni, kutsudes osalema ka teiste Eesti klubide noorlaskureid. Piiride avanemisel korraldame klubi tipplaskuritele treeninglaagreid naaberriikides.

Kuna võistlusi on viimasel ajal olnud vähe, siis peame olema valmis kiiresti reageerima, kui tekib võimalusi minna rahvusvahelistele tiitlivõistlustele ja muudele piiritagustele üritustele. Oleme selleks suutelised, kui ettevalmistused on tehtud. Ja nii võib aasta lõpus juhtuda, et on jälle tibusid, mida üle lugeda.  

Lisa kommentaar

Email again: