Kommenteeri

Elva laskesportlased tulid Lätist kiiduväärt medalisaagiga

Möödunud nädalavahetusel Lätis, Dobeles toimunud 14. Ilgonis Freimanise memoriaalilt naasid Elva laskesportlased kopsaka medalisaagiga. Koju toodi kuldmedal, kaks hõbedat ja üks pronksmedal. 
Võistluste kavas oli nii tulirelva kui õhkrelva harjutused. Elva laskesportlased lasid nii 60 lasku lamades asendist, 30+30 spordipüstolist, 60 lasku õhupüssist kui ka 40 lasku õhupüstolist.

Spordipüssi lamades harjutus oli elvakatele kõige edukam harjutus, kus saadi kaksikvõit. Kuldmedali võitis Nathalie Lessing 616,4 silmaga ning hõbemedali Elva noori igapäevaselt ka treeniv laskur Marianne Tavits 614,1 silmaga. Samas harjutuses oli Elva laskesportlaste tulemused veel ka: Kristina Mölder 612,3 silma (4.koht), Kristiina Hurt 591,4 silma (14.koht) ja Krista Kiisk 581,5 silma (18.koht). 

  

Spordipüstoli harjutuses tuli hõbemedalile Kristina Kiisk 568 silmaga ja Lisell Väljak 541 silmaga 7.kohale. Õhupüstoli harjutuses saadi vastavalt 3.koht 371 silmaga ja 12. koht 361 silmaga.

Kristina Kiisk
  
Lisell Väljak
   
Õhupüssi harjutuses said meie neidudest kõrgeima koha Kristina Mölder, kelle tulemus 610,7 silma tõstis ta kõrgele 4.kohale. Krista Kiisk lasi 560,0 silma ja sai 29.koha ning Kristiina Hurt 544,7 silma ja 31.koha. Kristale ja Kristiinale oli kohtadest olulisemad nende mõlema harjutuse tulemused, sest nii lamades kui ka õhupüssi harjutuses tulid tüdrukutele nende uued isiklikud rekordid! 

Täname võistluste korraldajaid sooja vastuvõtu eest ning palju-palju õnne kõigile medalivõitjatele ning Kristale ja Kristiinale uute isiklike rekordite puhul! Järgmised võistlused juba sel laupäeval, 23.septembril Elvas, mil lõpetame traditsiooniliselt välihooaja koos võistlusega Kuldne Leht

Lisa kommentaar

Email again: