Kommenteeri

100 Silma Seltsi Karikavõistlus

Kolm kuud väldanud klubisisene 100 Silma Seltsi Karikavõistlus, kus regulaarselt treeningutel käivad püssilaskurid lasid iga nädal ühe 5-lasulise seeria õhupüssiga toelt asendist, jõudis edukalt lõpuni. Võistlus oli põnev ja tasavägine ning edukas pigem noorematele ja vahekogenud laskuritele.

Esikoha sai 588 silmaga Marianne Tavits, talle kaotas vaid 1 silmaga Emily Malkus ning 2 silmaga võistluse üks nooremaid osavõtjaid, 11-aastane Marten Padar. Kokku lõpetas maraton seeriavõistluse 15 usinat treenijat.

Selline treeningmeetod tõestas oma tõhusust ka Põlvas toimunud kohaliku spordikooli lahtistel meistrivõistlustel näidatud tulemuste põhjal. Kuni 14 aastaste õhupüssi toelt laskmise harjutuses oli nelja parema hulgas 3 meie tüdrukut. Esikoha võitis Emily Malkus 198 silmaga ja kuigi sama tagajärjega läks teine koht Ülenurme tüdrukule Marielle Särelile, siis kolmas ja neljas olid võrdse 195 silmaga Elgitha Vaarik ja Nathalie Lessing. Elgithale oli see üldse esimene võistlus ja hästi lasi ta ka lamades harjutust, kus oli II järgu normi ületava tulemusega 279 silma neljas. Klass omaette oli siin Marleen Riisaar 292 silmaga, edestades teise koha saanud Kairi-Liis Roonurme Ülenurmelt 9 silmaga. Teise medali sai Marleen õhupüssi harjutuses 371 silmaga. Siin edestasid teda 1 silmaga võistkonna kaaslane Marianne Tavits ja 7 silmaga Ülenurme neiu Adele Karolina Kõre.

Kõik tulemused on protokollitud

Lisa kommentaar

Email again: