Kommenteeri

Noorte Elva laskurite edukas peaproov enne B-klassi Eesti MV

Möödunud nädalavahetusel toimusid Põlva lahtised meistrivõistlused laskmises. Võistlusest võtsid osa ka Elva laskesportlased, kellest kõige noorematele oli see viimaseks peaprooviks enne B-klassi Eesti meistrivõistluseid.

Vasakul Krista Kiisk, paremal Kristiina Hurt
Elva noorimatest laskuritest tõi enim medaleid koju Lisell Väljak, kes võitis hõbemedali nii spordipüstoli harjutuses (526 silma) kui ka õhupüstoli 40 lasu harjutuses (353 silma). Tubli soorituse tegi ka noor püstolitüdruk Marta Mia Mändma, kes sai õhupüstolis 317 silmaga 10.koha. Oma esimese suurema võistluskogemuse sai ka Annemarii Kiisk, kes sai õhupüstolis 15. koha.

Õhupüssi harjutuses tegi 40 lasu harjutuses elvakatest parima tulemuse püssilaskurite pesamuna Mirell Väljak - 385,1 silma ja 4. koht. Kaugele ei jäänud ka Krista Kiisk (6. koht, 371,2 silma) ja Kristiina Hurt (7. koht, 363,2 silma). Poiste arvestuses sai Andres Ridaliste 345,4 silmaga 8. koha.

Samal päeval võeti mõõtu ka 3x10 lasku standardi harjutuses, kus hõbeda sai kaela Krista Kiisk ning pronksmedali Kristiina Hurt. Napilt neljandale kohale jäi Raneli Brovin.

Võistlustules olid ka klubi täiskasvanud laskurid ning sellest arvestusest toodi koju kamaluga medaleid. Õhupüssi meeste arvestuses võttis poodiumi kõrgeima koha Meelis Kiisk (623,0 silma) ning tema järel hõbeda Siim Christian Reppo-Sirel (607,2 silma). Naistes tuli teisele kohale Kristina Mölder (605,1 silma) ja kolmandale Nathalie Lessing (603,9 silma). Lamades harjutuses läks meeste arvestuse esikoht taas Meelisele ning naiste arvestuses tuli hõbedale Marianne Tavits. Ka 3x20 standardi harjutuses tuli meestest esikohale Meelis Kiisk ning naistest teisele kohale sel korral Marleen Riisaar.

Reijo Virolainen võitis 2. koha spordipüstoli harjutuses ja 3. koha õhupüstolis. Elva sportlased olid tulejoonel ka liikuva märgi harjutuses, kus poodiumile jõudsid nii Lauri kui ka Hillar Loot, vastavalt kullale ja pronksile.

Aitäh Põlva Laskespordiklubile alati sooja ja toreda vastuvõtu ning võistluse korralduse eest!