Kommenteeri

Valge Roosi ja 4 maailmameistri karikavõistlused

Elvas peeti traditsioonilised maailmameistritele pühendatud karikavõistlused juba 13. korda. Kui tavaliselt on püssi- ja püstolilaskurid võistelnud erinevatel päevadel, siis nüüd lasti mõlemas tiirus pühapäeval samaaegselt
Selle ümberkorralduse tõttu tekkis küll püstolilaskurite finaalis väike tehniline tõrge, kuid sellest tingitud viivitused ei seganud paremaid laskureid. Finaali kaheksa parema hulka sai kuue Läti külalisvõistleja kõrval vaid 2 Eesti laskurit - Anni Irs Elvast ja Kristina Zahharova Narvast. Finaali võitis suure eduga Läti esilaskur Agate Rašmane Dobelest 30 tabamusega, kuid oma esimese rahvusvahelise võistluse auhinnakoha saanud Anni Irs oli teine, tabades märklehe südamikku 20 korral. Kolmanda koha võttis 16 tabamusega Zahharova.
Püssilaskurite 3x40 lasku harjutuses Elva laskuritel nii hästi ei läinud, sest Ele Loot ja Marianne Tavits jäid tugevas konkurentsis esimestena finaalist välja, kuigi mõlemad lasid oma võimete kohaselt.
Legendaarsete maailmameistrite karikad võitsid seekord aastaks endale Ljudmilla Kortšagina põlvelt asendis, Katrin Smirnova püstiasendis ning Meelis Kiisk lamades ja üldkokkuvõttes. Viimane karikas tuli Meelisele pingelises finaalis, kus talle pakkusid enim konkurentsi ema ja tütar  Anžela Voronova ning Anastassia Olewicz, kus noorem põlvkond edestas vanemat vaid 0,1 silmaga.
Valge Roosi tulemused
4 maailmameistri tulemused


Lisa kommentaar

Email again: