Kommenteeri

Ülenurmelt Ülenurmele

Laskurid pidasid aasta viimase võistluse Ülenurmel, käisid vahepeal kodus Jõule ja Uusaastat tähistamas ning tulid uue aasta esimeseks võistluseks taas Ülenurmele kohaliku spordikooli meistreid selgitama.

Elvalastest viisid meistritiitli koju meie kõige kogenum ja kõige noorem võistleja. Meeste õhupüstoli harjutuses revanšeeris Reijio Virolainen oma klubikaaslasest konkurendile Aivar Vanakamarale eelmisel võistlusel saadud ühesilmalise kaotuse kuhjaga tagasi. Nüüd olid tulemused vastavalt 570 ja 560 silma. See duell tagas kaksikvõidu Elvale.

Meie pesamuna Emily Malkus sai toelt laskmise harjutuses esialgsest kohmetusest üle, lõpetas 100 silmase seeriaga ja edestas tänu sellele kogusumma 197 silma juures sama tulemuse lasknud Anett Nuudit Männiku klubist. Kolmas oli meie Maarja Pihlap 196 silmaga.

Maarja oli tubli ka püstiasendist, kus sai tüdrukute arvestuses 366 silmaga Männiku laskuri Sigrit Juhkami järel teise koha. Teine oli ka naiste arvestuses oma hooaja parima tulemuse 382 silma lasknud Ele Loot. Kohalik laskur Anette Caroline Kõre sai esikoha 386 silmaga.

Meeste püssiharjutuse võitis põlvalane Andres Hunt 573 silmaga. Võrdselt 569 silma tulistasid Ain Muru ja elvalaste parim Lennart Pruuli, kuid väiksem tulemus viimases seerias jättis Lennarti kolmandaks.

Medalile ei jõudnud, kuid head keskendumist näitasid oma esimesel võistlusel vaid kuu aeg trennis käinud Kevin Uusna ja Uku Moor, kes toelt lasid mõlemad 193 silma, mis oli vaid 2 silma vähem, kui kolmanda koha tulemus.

Kahe medali tüdruk Maarja Pihlap

Lisa kommentaar

Email again: