Kommenteeri

Meie koostööpartner - AS Hals Trading

Eraettevõtetest üks pikemaajalisi Elva Laskespordiklubi toetajaid on olnud AS Hals Trading. Mis firmaga tegemist on ja miks nad on otsustanud meie arengule õla alla panna, uurisime ettevõtte juhatajalt Mikko Hakonenilt.

Mis valdkonnas Hals Trading tegeleb ja kes on tema peamised kliendid?
Sanitaartehnika hulgimüük, klientideks enamasti paigaldus- ja ehitusfirmad, edasimüüjad ja tööstusettevõtted. Tihe koostöö ka arhitektide, sisekujundajate ning teiste spetsialistidega.

Kuidas on toimunud firma areng asutamisest tänapäevani?
Samm sammult jalad maas, alguses kahekeisti 1994. aastast tänaseni. Hetkel on umbes 30 töökat kolleegi nii Tallinnas kui Tartus.

Milliseid põhimõtteid oma äris järgite ja mis on teile edu taganud?
Teeme asju nii hästi kui oskame, ei tingi kunagi toodete ega ka teenuse kvaliteedist. Käibe suurus pole kunagi eesmärk omaette olnud, tähtsaim on rahulolev pikaajaline püsiklient, kes hindab parimat teenindust. 

Kuidas jõudsite annetamise ja spordi toetamiseni?
Otseselt reklaami eesmärgil pole seda teinud, pigem oleme valinud noori sportlasi, kellel endal on olnud sära silmades ja tahtmine spordiga tegeleda aga vahendeid on nappinud. Muidugi plussiks on olnud kui keegi nendest on ka päris tippu jõudnud. Hea näide on orienteeruja Kenny Kivikas, hiljutine Jukolan Viesti võitja. Ning muidugi Elva oma tüdruk Tuuli Kübarsepp!

Millist rolli mängib sport teie firmas ja enda eraelus?
Hals toetab ja kannustab oma töötajaid sportima. Eks inimestel on erinevaid harrastusi aga ühiselt oleme osalenud vähemalt viiel viimasel aastal Tartu sügisjooksul ja seal siis vastavalt enda võimekusele; kas kepikõnnis (nagu mina viimased paar korda) või siis joostes. Endale meeldib koeraga pikalt kõndida ja talvel suusatada.

Rohkem infot leiab meie hea partneri kohta klubi kodulehelt või avades nende kodulehe www.hals.ee.

Lisa kommentaar

Email again: