Kommenteeri

Elva Laskespordinädal

Sellel sajandil on juunikuu esimene nädal Tartumaa Tervisespordikeskuses olnud Laskespordinädal.

Nüüd juba 18. korda kutsume inimesi lasketiirudesse tutvuma erinevate relvade ja  laskespordi, kui huvitava ja kasuliku harrastuse võimalustega. Aastate jooksul on juba välja kujunenud püsiklientuur, kes vähemalt korra aastas just sellel nädalal tulevad tiirust läbi, et oma osavust ja laskeoskust testida. Kuid igal aastal on tulnud ka palju esmakordselt relva kätte võtvaid inimesi, kes asjast vaimustuvad. Ootame nüüdki vanu tuttavaid ja juba piisavalt julgust kogunud inimesi laskmises peidus olevaid rõõme ja üllatusi avastama.

Sel aastal on programm veidi muudetud. Vähendasime võistlusharjutusi ja tõstsime osavõtumaksu 2.- € peale, kuid kuna oleme saanud oma tiirudesse juurde uued elektroonilised märgid, siis kõik alles jäänud harjutused lastakse elektroonikasse. See muudab sooritused kiiremaks, usaldusväärsemaks ja võimaldab auhinnafondi suurendada. Keskendudes vähematele harjutustele ei pruugi kogu tiirudes kulutatud summa kliendil isegi suureneda. Võita on aga võimalik kõigil ja kindlasti rohkem, sest paremuse määramise põhimõte on endine – arvesse läheb 10-st lasust parim lask kümnendiku täpsusega ja võistlusseeriaid võib sooritada kogu nädala jooksul piiramatul hulgal.

Põhitegevus toimub väikeses 50 m tiirus, kust leiab lisaks lamades elektroonilistesse märkidesse laskmise võimalusele nurgad erinevate laserlaskmise harjutuste sooritamiseks. 25 m tiirus toimub sportpüstoliga elektroonilisse ringmärki laskmine ja ainuke pabermärkleht on laskuri ees vibutiirus, kus pika vibuga saab nooled märgi poole lendu lasta.

Täpsem info on kirjas võistluse juhendis ja küsida võib kõike Lennartilt telefonil 53610785 ja Karlilt telefonil 505 4006

 

 


Lisa kommentaar

Email again: