Kommenteeri

Lasketiirud taas avatud.

Järgides spordiürituste ja treeningute läbiviimise kehtivat korda oleme alustanud taas lasketreeningutega Tervisespordikeskuse välitiirudes.
Et vältida inimeste lähikontakte, viibib korraga trennis maksimaalselt viis laskurit ja laskekohad on paigutatud 2 meetriste vahedega. Käepärast on desinfitseerimisvahendid ning kahe grupi vahel on ajaline paus, et suurem seltskond väikesel alal kokku ei saaks. Täpsemad treeningute ajad tuleks eelnevalt kokku leppida Mariannega telefonil 55697021 või helistades Karli numbrile 5054006. Oodatud on lisaks juba trennis käivatele lastele ka uute õpilaste kõned.
Pärast eriolukorra tõttu tekkinud pikemat pausi on märgata trenni tulnud laste innukust, ilmselt ka seetõttu, et lähenemas on selle suve tähtsamad võistlused. Juuni lõpus toimuvad Eesti noorte meistrivõistlused ja juuli alguses Eesti juunioride ja täiskasvanute meistrivõistlused. Kogu muutunud Laskurliidu kalendriga on võimalik tutvuda siin.
Esimene tuleproov Elva tiirus toimub aga 17.juunil kell 17.00, kui peetakse Tartumaa Suvemängude laskmisvõistlus, kuhu oodatakse kõigi maakonna valdade kolmeliikmelisi võistkondi. Kavas on 30 lasku lamades.

Lisa kommentaar

Email again: