Kommenteeri

Mati Margi 10. memoriaal

Eesti laskespordi kauaegse juhi Mati Margi 10.mälestusvõistlused olid esmakordselt rahvusvahelised, sest lisaks Eesti edetabeli tippudele osalesid ka maailma paremikku kuuluvad laskurid Soomest.
Kui naiste arvestuses võitis nii põhiharjutuse kui finaali maailmameistrivõistlustel lamades harjutuses 9. koha saanud Annika Sihvonen, siis meeste arvestuses tuli kuu aega tagasi kahekordseks maailmameistriks kroonitud Aleksi Leppäl mõlemas faasis tunnistada meie esilaskuri Meelis Kiisa paremust. Ühtlasi sai Meelis finaalis 0,2 silma parema tulemuse kui Annika ning võitis rändkarika aastaks enda kätte.
Kolm Elva laskurit, kes hooaja tulemuste põhjal võistlusele pääsesid, tegid kõik väga korraliku esituse. Tuuli Kübarsepp oli põhiharjutuses Soome külalise järel teine, tulemused vastavalt 619,2 ja 621,0 silma ning finaalis pakkus ta samuti Annikale ainukesena tõsist konkurentsi kaotades esikoha lõpuks vaid 1,8 silmaga. Marleen Riisaar pääses 612,1 silmaga seitsmendana finaali ning tuli sealt kuuenda kohaga ära, edestades ka eelmise aasta karikavõitjat Katrin Smirnovat.
Meeste arvestuses lasi Siim Christjan Reppo-Sirel põhivõistlusel 614,5 silma, millega läks viiendana finaali. Seal püsis ta algusest lõpuni neljandal kohal. Lisaks kahele suurele jäi temast ettepoole ka veteranlaskur Aivar Kuhi.
Tulemusi saab võrrelda protokollist

Lisa kommentaar

Email again: