Kommenteeri

Aasta viimased tiitlivõistlused

Laskurliidu viimased medalid ja karikad jagatakse laskuritele detsembrikuu jooksul. Narvas võistlesid laupäeval õhupüssi- ja -püstolilaskurid, liikuva märgi harjutused tehakse läbi nädala pärast Elvas.
Individuaalarvestust peeti Eesti Karikavõistluse raames. Meeste õhupüstoli harjutuses näitas head keskendumist Reijo Virolainen, tehes oma selle aasta parima soorituse, saades 60 lasuga 570 silma. See andis teise koha MäLK laskuri Raul Erki 575 järel. Kolmas oli Peeter Olesk Kaitsejõudude spordiklubist 569 silmaga. Meie võistkonna teised liikmed Heldur Kurig ja Lennart Pruuli lasid vastavalt 543 ja 540 silma ning nii jäi eelmise aasta meistermeeskond uues koosseisus neljandaks.
Naiste õhupüstoli harjutuses lasi Anni Irs 545 silma ning oli sellega 7.kohal. Võistkondlikult jäädi samuti seitsmendaks, sest võistkonna teised hakkajad, kuid veel vähese treenitusega liikmed Liina Sööt ja Lagle Nõu lasid alla 500 silma.
Ka meeste õhupüssis ei ulatu meie noorte tase veel ala vahetanud Lennarti omani. Marek Tamm ja Siim Christian Reppo-Sirel lasid oma hetke võimete kohaselt, kuid kolmest noorest poleks keegi aidanud võistkonda teistele järele.

Nii jäi ainuke lootus medalile tulla meie naiste püssilaskurite õlule. Selle vastutusega tulid nad kenasti toime. Esimeses vahetuses panin märgi maha Ele Loot, kes jätkas stabiilselt oma viimastel võistlustel saavutatud uuel tasemel, lastes 612,7 silma. Teises vahetuses oli aga rahu ise Marianne Tavits, kes lasi ühtlaselt ilusaid seeriaid ja parandas lõpuks oma isiklikku rekordit 6 silmaga, möödudes nii ka Elest 0,2 silmaga. Lõpuks said nad nende ilusate tulemustega 6. ja 7. koha. Karikad võitsid Valeria Matšel ja Anastassia Olewicz Narvast ning Elise Saar Männikult.
Meie võistkonna kolmandal liikmel Tuuli Kübarsepal jäi küll 600 silmast 4 kümnendikku puudu, kuid sellest piisas võistkondliku hõbemedali võitmiseks Narva I koosseisu järel ja MäLK naiskonna ees.
Tulemuste protokoll näitab meie laskespordi hetkeseisu.

Lisa kommentaar

Email again: