Kommenteeri

100 Silma Selts tuli kokku

Tartumaa Tervisespordikeskuses tulid pühapäeval kokku Elva Laskespordiklubi liikmed ja meie head koostööpartnerid, kes kokku moodustavadki ühe suure 100 Silma Seltsi. Kohal oligi umbes 50 inimest ehk 100 silma.
Nagu ikka kombeks, tehakse aasta lõpul möödunust kokkuvõtteid ja ka seekord võisime tõdeda, et aasta oli edukas. Meie laskurid võitsid medaleid ja karikaid mitmel rindel, Viimased meist saadi kätte Liikuva märgi Eesti karikavõistlusel ja võistkondlikul meistrivõistlusel samas saalis paar tundi enne koosolekut.
Meie laskurid esinesid aasta jooksul Euroopa meistrivõistlustel Itaalias, Euroopa karikavõistluse etappidel Taanis ja Tallinnas, Sõjaväelaste maailma suvemängudel Hiinas, rahvusvahelistel võistlustel Poolas ja Lätis. 
Tänu toetajatele ja edukale majandustegevusele õnnestus aasta lõpul uuendada veidi ka vananema kippuvat relvaparki. 

Kõige tähtsam on, et lapsed käivad trennis ja arenevad tublisti. Nii püsib lootus, et laskespordi aastakümnete pikkune järjepidev edu Elvas niipea ei katke. Lisaks oma laste arengusse panustavatele lastevanematel tuleb ära märkidaga ka teised koostööpartnerid ja toetajad, kelle abita oleksime palju abitumad. Aupaugud koos sügava kummardusega kõlagu siin Eesti Laskurliidule, Elva Vallavalitsusele, Tartumaa Spordiliidule, SA Tehvandi Spordikeskusele, Kaitseliidule, Hals Tradele, Hohenheidele, City Motorsile, Estaspordile, Coop Elvale, Saint-Gobain Glassile, Baculale, Tulika Taksole, Teknosele, Indrek Riisaarele, Kristel Kivarile, Siim Christian Reppo-Sirelile, Rein Virolainenile, Heldur Kurigule, Kätlin Kontorile. 

Lisa kommentaar

Email again: