Kommenteeri

Heli Rassi mälestusvõistluste koostööpartnerid ja toetajad

Elva Laskespordiklubi on korraldamas 49. korda järjest Heli Rassi mälestusvõistlust. Selline järjepidevus on saavutatud vaid tänu meie headele koostööpartneritele ja toetajatele. Hea meel on tõdeda, et ka praegusel keerulisel ajal on enamus staažikaid partnereid nõus Eesti laskespordi tähtsündmusele õlga alla panema. 
Korrektse ja tähtajalt saadetud taotluse esitamisel ning kuluaruande tegemise puhul on juba
aastaid Heli Rassi mälestusvõistluse korraldamiseks toetuse eraldanud Kultuurkapitali Spordi sihtasutus ja Tartumaa ekspertgrupp. Ilmselt usaldavad ja nemad, vaatamata isikkoosseisu korrapärasele vahetumisele, stabiilseid ja traditsioonidega ürituste korraldajaid.

Elva Vallavalitsus, varasematel aastatel Elva Linnavalitsus, on samuti mõistnud selliste mitme päevaste võistluste läbiviimise positiivset mõju kogu piirkonna arengule ja imagole ning toetanud klubi märkimisväärsete summadega juba aegadest kui Leonid Semilarski oli Elva linnapea. 

Tartumaa Spordiliit, endine Tartu Maaspordiliit "Jõud" eesotsas Lembit Toruga on leidnud alati võimaluse oma nappidest vahenditest Elva laskespordi arengut toetada. Ka käesoleva aasta Heli Rassi mälestusvõistluste toetus sai juhatuse kinnituse eritaotluse alusel.

Eraettevõtetest on meie kõige pikaaegsem toetaja Elva üks suuremaid ja edukamaid firmasid Saint-Gobain Glass Estonia, mille eesotsas on juba selle Elvexi nime all asutamisest saadik olnud Andi Kasak. Esialgu seisnes nende panus võistluse peaauhinnaks auto esiklaasi välja panemises, hiljem oleme saanud rahalist toetust.

Elva kaubanduse lipulaev Elva Tarbijate Ühistu ehk Coop Elva on Hando Ivaski juhtimisel leidnud pikkade aastate vältel vahendeid meie võistluse korralduskulude osaliseks katmiseks. Tartumaa Tervisespordikeskuses on sellepärast kõige käidavamal kohal Elva TÜ kaupluste kaart, et meie külalised ostutuuril teelt ei eksiks.

Ära tuleb märkida ka need võistluste korraldamisega seotud ettevõtted, kes osutavad teenuseid või müüvad oma kaupu märkimisväärsete soodustustega. Nii saame võistluste auhinnad Tartu Gravexist, kleebised, diplomid, bännerid ja muud reklaamimaterjalid Sportreklaamist, laskemoona Trapperist ja Laskurist, märklehed Snaiperist.

Elektroonilisi märke laenavad meile Männiku lasketiir ja Eesti Laskurliit, lasketiirude ja majutuse rendil teeb maksimaalse võimaliku soodustuse SA Tehvandi Sihtasutus. Võimatu on üle hinnata entusiastlike kohtunike ja elektrooniliste märkide operaatorite panust võistluse sujuvale kulgemisele ja määrustepäraste tulemuste salvestamisele.

Selliselt ühiste pingutustega on võimalik traditsiooni jätkata ja jõuda kindlasti ka 50. võistluseni. Täname ja teeme sügava kummarduse kõigile, kes on panustanud läbi pikkade aastate Heli Rassi mälestuse jäädvustamisse.

Otsime missioonitundega era- ja juriidilisest isikust toetajaid, kellele omalt poolt soovime olla headeks koostööpartneriteks. Tutvu meie klubi toetuspakettidega.

Lisa kommentaar

Email again: