Kommenteeri

Elva Laskespordiklubi korraldab alates 2000. aastast alates laskespordi tutvustamiseks ja ala populariseerimiseks Elva Laskespordinädalat. Kogu nädal on Baltikumi suurima laskespordikeskuse ehk Tartumaa Tervisespordikeskuse tiirud kõigile huvilistele avatud ning lasta on võimalik erinevatest relvadest. Laskespordinädalale on oodatud kõik huvilised nii üksi, kaaslase, perede või väiksemate sõpruskondade ja kollektiividega.

2022. aasta Laskespordinädalast võttis osa 277 inimest, kes kokku tegi 667 kümnelasulist võistlusseeriat. Lasta sai sportpüssiga ja -püstoliga, Scatt seadmega täiskaliibrilisest püstolist ja maastikuvibu. 

Nädala jooksul selgitati välja kõige täpsema käe ja silmaga osalejad. Kõik, kes lasid ideaalse lasu ehk 10,9 silma, osalesid auhinnaraha jagamises. Lisaks loositi välja mitmeid lisaauhindu klubi ja klubi toetajate poolt. Sel aastal olid lisaks klubile auhinnad välja pannud Elva vald, SA Tehvandi Spordikeskus ja Masinateenus OÜ. 

Nimekiri võitjatest ja lõplik protokoll on leitav Laskespordinädala kodulehelt: 
https://www.elvalask.ee/voistlused/elva-laskespordinadal 

Kõik auhinnad ja diplomid saab kätte Tartumaa Tervisespordikeskuse administraatori käest. Kui ise järele tulemine ei ole võimalik, palun võtke klubiga ühendust elvalask@gmail.com ja leiame auhindade üleandmiseks sobiva lahenduse!

Aitäh kõikidele osavõtjatele, instruktoritele ja meie headele koostööpartneritele!
Kohtume järgmisel aastal XXIII Elva Laskespordinädalal!

   
             
     

Lisa kommentaar

Email again: