Kommenteeri

Aasta treener Ave Nigul

Elva laskurite eduka aasta puhul jagati väärilist tunnustust ka edu alusepanijale, klubi staažikale treenerile Ave Nigulile.
Maaspordiliit "Jõud" kuulutas Ave Niguli Tartumaa parimaks noortetreeneriks 2017. aastal ja 
Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupp määras talle preemia hea töö ja õpilaste sportlike saavutuste eest sel aastal.
Ave edukaim õpilane Tuuli Kübarsepp tõi klubi, treeneri ja iseenda  hea töö tulemusena esimesed medalid Euroopa meistrivõistlustelt ja Euroopa Karikavõistlustelt, tulles ka esmakordselt individuaalselt Eesti meistriks.
Lisaks Tuulile tulid auhinnalistele kohtadele vabariiklikel tiitlivõistlustel Ave õpilased Siim-Christian Reppo-Sirel, Lennart Pruuli, Ele Loot, Marianne Tavits, Marleen Riisaar ja Maarja Pihlap.
Neid nimesid ja tiitleid nägid tunnustuse määrajad, kuid märkamatuks on jäänud nende laste hulk, kes aastate jooksul on Ave juures trennis käinud, kuid pole erinevatel põhjustel tippsportlaseks saanud.  Ometi on nad oma edaspidisesse ellu saanud kaasa palju kasulikku ja õpetlikku Ave juhendatud lasketreeningutelt, sest lisaks relvadega ohutult ja osavalt ringi käimisele on Ave alati pööranud suurt tähelepanu ka oma õpilaste üldinimlike väärtuste kasvatamisele. 

Lisa kommentaar

Email again: