Kommenteeri

Reijo Hiinas

Hiinas Wuhani linnas lõppesid eelmisel nädalal 7. sõjaväelaste ülemaailmsed suvemängud, kus laskmisvõistlustel osales Eesti Kaitsejõudude koondises ka Elva Laskespordiklubi ja Kaitseliidu Tartu Maleva liige Reijo Virolainen.
Püstolilaskuritel oli kavas sõjalise kiirlaskmise ja täiskaliibrilise püstoli harjutused. Esmalt lasti võistkonnavõistlus ja järgmisel päeval sama harjutuse individuaalvõistlus, kuhu pääsesid esimese päeva 75 edukamat laskurit.
Eesti meeskond, kuhu peale Reijo kuulusid veel Peeter Olesk ja Fred Raukas, saavutas saabumispäeva järgsel varahommikul, ehk meie aja järgi öösel lastes esimeses harjutuses 14. koha 38 võistkonna hulgas. Järgmise päeva medalilaskmisele pääsesid meilt Peeter ja Reijo, kus nad said vastavalt 31. ja 39. koha tulemustega 577 ja 574 silma. Võitis venelane Leonid Ekimov
590 silmaga, parima baltikumi laskurina sai lätlane Ernest Erbs 585 silmaga 8.koha.
Täiskaliibrilise püstoli harjutuses lasid meie mehed võistkonnavõistluses ühtlaselt - Reijo ja Peeter 570, Fred 566 silma. Nende numbrite summa paigutas Eesti võistkonna 15.kohale.
Võistluse viimasel päeval lubas aklimatiseerumine juba näidata võimetekohaseid tulemusi ning 581 silmaga said Peeter ja Reijo vastavalt 13. ja 14. koha. 
Tulemuste raamatust saab vaadata, milliste sõbralike riikide armeesportlastega meie laskurid Hiinamaal konkureerisid.

Lisa kommentaar

Email again: