Kommentaarid (1)

Aasta esimene Eesti meistritiitel.

Eesti seenioride meistrivõistlustel kinnitas Heldur Kurig õhupüstoli harjutuses oma vanuseklassi esinumbri staatust kindla võidu ja meistrimedaliga.
Heast vormist andis Heldur märku juba aasta alguses, kui ta võitis 100 lasu võistluse üle 50 aastaste vanusegrupis suurepärase 933 silmaga.  See võistlus peeti Eesti - Soome ühise korrespondentsvõistlusena.
Kuimetsas peetud Eesti seenioride meistrivõistlustel hoidis ta oma taset ja tõi meie klubile selle aasta esimese Eesti meistritiitli 370 silmaga. Paralleelselt peetud Raplamaa auhinnavõistlusel oli tema 60 lasu tulemus 566 silma eelvooru paremuselt kolmas. See lubas tal jääda ka järgmisel päeval peetavale lõppvõistlusele, kust tuli 553 silmaga kuues tulemus ja finaalipääs, mis seekord päädis seitsmenda kohaga. 
Laupäevasel eelvõistlusel näitasid head vormi naiste õhupüssiharjutuses Ele Loot ja Karita Ers, kes olid vastavalt 401,7 ja 396,5 silmaga viies ja üheksas. Kõik kohad ja tagajärjed on kenasti protokollides, mille leiab meie tulemuste leheküljelt: http://www.elvalask.ee/voistlused/tulemused
Järgmisel laupäeval Narvas toimuvatel Eesti meistrivõistlustel osalevad iga harjutuse hooaja 18 parema laskuri hulgas lisaks Elele ja Karitale veel Tuuli Kübarsepp, Aivar Vanakamar, Marek Tamm ja edetabeli liidritena Lennart Pruuli ning Reijo Virolainen. 
Korralik laskurina lõpetas Heldur harjutuse kümnetega

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (1)
Tegelikult sai ikka 556 silma aga igati soliidne tulemus vanust arvestades ja mine poole noorem sain Heldurilt ära :D ai ai Nemo Tabur · 8. veebruar 2017