Kommenteeri

Elva laskesportlastele 5 medalit Eesti B-klassi meistrivõistlustelt

Põlva lasketiiru kogunesid üle Eesti kuni 16 aastased laskesportlased selgitamaks omavanuste hulgast parimaid kokku 13 erinevas harjutuses. Elva Laskespordiklubi oli esindatud 11 liikmelise võistkonnana, kes esines väga hästi, võites kokku 5 medalit.
Lisell Väljak - kolmekordne Eesti B-klassi meister laskmises
Omaette taset näitas Lisell Väljak, kes tuli koguni kolmekordseks Eesti meistriks, võites kõikides tüdrukutele kavas olnud püstoliharjutustes esikohad veenva ülekaaluga. Sealjuures spordipüstoli harjutustes püstitas ta oma uue püstoliga ka uued isiklikud rekordid. Ringmärgi harjutuses on see nüüd 278 ja ilmuva märgi harjutuses 279 silma, mis olid positiivseks üllatuseks ka Lisellile endale. "Nägin enne võistlust unes, et võidan kolm kuldmedalit", kirjeldas Lisell võistluse järgselt ning lisas, et oli enesekindel, et see tal ka reaalses elus õnnestub saavutada, kuid polnud kindel selles, mis tulemustega. 

Ilusad uued isiklikud rekordid püstitas ka Marta Mia Mändma, kes ringmärgis sai 257 silmaga 7.koha ja õhupüstolis 338 silmaga 9.koha. 

Lara hõbemedaliga (pildil paremal)
Püssilaskuritest suutis lamades harjutuses Narva tüdrukute ülemvõimu rikkuda Lara Urvast, kes tuli 307.4 silmaga hõbemedalile ja 3x10 lasku standard harjutuses Krista Kiisk, kes oli viimaste laskudeni medalis kinni, kuid ajahädas kiirustades tehtud viga jättis ta sellest kõige napimalt ilma. Kuid suurepärane uus isiklik rekord 273 silma näitab olulist arenguhüpet võrreldes eelmiste võistlustega, kus Krista tulejoonel võistlemas on olnud.

Gregor (pildil keskel) püssitiiru tulejoonel
  
Gregor pronksmedaliga (pildil paremal)
   
Poistest üllatas meeldivalt alles 13 aastane Gregor Kruuse, kes õhupüssiharjutuses võitis isikliku rekordiga 384,2 silma pronksmedali ja 3x10 lasku standardis 260 silmaga 4.koha. Klubide arvestuses oli edukaim narva 109 punktiga, seda eeskätt tänu püssi tüdrukute poolt kogutud 57 punktile. Tihedas konkurentsis järgnesid Järvamaa, Pärnumaa ja Elva, kes kogusid vastavalt 50, 46 ja 44 punkti.

Aasta viimased tiitlivõistlused toimuvad kahe nädala pärast Sakus, kus jagatakse õhkrelvade karikad ja võistkondade meistritiitlid! 

Veel fotosid B-klassi meistrivõistlustelt:
  

  

Tekst ja kõik fotod: Elva Laskespordiklubi

Lisa kommentaar

Email again: