Kommenteeri

Aastavahetuse võistlused Ülenurmel

Vana aasta viimane ja uue aasta esimene võistlus peeti Ülenurmel. Vaadates tulemusi, siis suured ja pikad pühad meie laskuritel erilisi muudatusi sooritusvõimes ei tekitanud.
Nii aasta viimasel võistlusel, mis kandis nime "Aasta lühim päev", kui ka Ülenurme GSK lahtistel meistrivõistlustel kolm nädalat hiljem, võitsid püstoliharjutustes esikohad omaaegsed klassikaaslased Anni Irs ja Reijo Virolainen. Kui aastaid esikohtadega harjunud Reijo lasi mõlemal korral 570 silma, siis alles esimest hooaega võistlustel kaasa tegev Anni lasi vanal aastal uue isikliku rekordi 364 silma. See tulemus kindlustas tõenäoliselt talle ka koha Eesti meistrivõistlustel. Kuigi uue aasta tulemus oli väikese määrusterikkumise ja trahviga koos 352 silma, piisas ka sellest esikohaks.
Meie noored püssilaskurid Marianne Tavits ja Marleen Riisaar lasid mõlemal võistlusel nagu paarisrakendis. Mõlemal korral oli Marianne 1 silma võrra eespool. Nii saavutati Aasta lühimal päeval 1. ja 2. koht ning meistrivõistlusel Männiku laskuri Sigrit Juhkami järel 2. ja 3. koht.
Kolmandaks jäi viimasel võistlusel ka Ele Loot naiste arvestuses 403,5 silmaga, kaotades napilt Marjana- Krtistiina Meronenile ja Karina Kotkasele. Kuid tähelepanuväärne oli, et tema kahe keskmise seeria lasud läksid kõik kümnesse.
Noorlaskuritele oli uue aasta võistlusel kavas ka toelt laskmine ja siin saavutas tüdrukute arvestuses kolmanda koha Nathalie Lessing tulemusega 199 silma. Ka 1. ja 2. koha laskurid lasid sama summa, kuid neil oli sisekümneid veidi rohkem.
Kõik tulemused saab järgi vaadata protokollidest:
Aasta lühim päev
Ülenurme GSK MV

Lisa kommentaar

Email again: