Mati Marki 11. mälestusvõistlus

Eesti laskespordi pikaaegse ja teeneka juhi Mati Marki 11. mälestusvõistluse peeti laupäeval Männiku lasketiirus. Samal ajal otsustati Budapestis Euroopa  Laskespordi Konföderatsiooni peaassambleel, et 2023. aasta Euroopa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises korraldatakse Eestis. Samad võistlused peeti Eestis aastatel 1998 ja 2005 just tänu Mati Marki initsiatiivile ja juhtimisele. 

Ilgonis Freimanise memoriaal Dobeles

Läti ühe teenekama treeneri Ilgonis Freimanise lahkumisest on möödunud 10 aastat ning tema mälestuseks on Dobeles rahvusvahelist võistlust peetud kõigil neil aastatel. Tänavune juubelivõistlus oli eriti osavõturohke ja korraldajate poolt esinduslikult läbi viidud. 10 m tiiru oli paigaldatud 30 Sius elektroonilist märklauda, auhinnalaud oli rikkalik ja õhkkond pidulik.

Euroopa meistrivõistlused Itaalias

Tulirelvadest laskmise Euroopa meistrivõistlused kestsid Itaalias peaaegu kogu septembrikuu.
3.  sügiskuu päeval alustasid jahilaskurid Lonatos ning eile, 26.kuupäeval tehti viimased lasud Tolmezzo 300 m lasketiirus täiskaliibrilistest püssidest. Vahepeal selgitati võitjad ka sportrelvadest 25 ja 50 m tiirudes Bolognas.

Kuldne Leht 2019

Välishooaja lõppu planeeritud Kuldse Lehe võistluse nihutamine septembri algusesse õigustas ennast igati.

Augustikuu laskmised

Peale väikest suvepuhkust alustasid Elva laskurid uuesti treeningute ja võistlustega, et lühikest välitiirude hooaega võimalikult hästi ära kasutada.

Arhiiv