Elmar Kivistiku XV mälestusvõistlused

Sel aastal korraldati meie kõige tituleerituma laskuri mälestusvõistlus Maarja-Magdaleena kooli võimlas, sest tavapärane võistluspaik Tabivere spordisaal on remondis.

Reijo Hiinas

Hiinas Wuhani linnas lõppesid eelmisel nädalal 7. sõjaväelaste ülemaailmsed suvemängud, kus laskmisvõistlustel osales Eesti Kaitsejõudude koondises ka Elva Laskespordiklubi ja Kaitseliidu Tartu Maleva liige Reijo Virolainen.

Arvids Manfeldsi memoriaal Aizputes

Veel ühe väärika laskesporditreeneri mälestuseks korraldatud võistlus sai nädalavahetusel peetud Kuramaa väikelinnas Aizputes. Eestit esindasid seekord Haapsalu, Ülenurme ja Elva laskespordiklubid. 

Mati Marki 11. mälestusvõistlus

Eesti laskespordi pikaaegse ja teeneka juhi Mati Marki 11. mälestusvõistluse peeti laupäeval Männiku lasketiirus. Samal ajal otsustati Budapestis Euroopa  Laskespordi Konföderatsiooni peaassambleel, et 2023. aasta Euroopa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises korraldatakse Eestis. Samad võistlused peeti Eestis aastatel 1998 ja 2005 just tänu Mati Marki initsiatiivile ja juhtimisele. 

Ilgonis Freimanise memoriaal Dobeles

Läti ühe teenekama treeneri Ilgonis Freimanise lahkumisest on möödunud 10 aastat ning tema mälestuseks on Dobeles rahvusvahelist võistlust peetud kõigil neil aastatel. Tänavune juubelivõistlus oli eriti osavõturohke ja korraldajate poolt esinduslikult läbi viidud. 10 m tiiru oli paigaldatud 30 Sius elektroonilist märklauda, auhinnalaud oli rikkalik ja õhkkond pidulik.

Arhiiv