Eesti meistrivõistlustelt kaks kulda ja hõbe

Vaatamata spordivõistlustele seatud piirangutele õnnestus Eesti meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises siiski kavandatud ajal ja viisil ära pidada. Püssi ja püstoli laskuritest kogunesid edetabeli 20 paremat laskurit Saku uude spordihoonesse ning liikuva märgi laskurid Tartumaa Tervisespordikeskusesse uue Sius seadme taha.

Klubi parimad sportlased 2020

Iga aasta alguses võetakse kokku eelneva aasta tulemused ja selgitatakse välja parimad sportlased. Seda teevad ka Elva vald ja Tartumaa Spordiliit. Mõlemal parimate sportlaste valimistel said Elva laskurid mitmeid nominatsioone. 

Klubi peasponsor - SA Tehvandi Spordikeskus

Elva Laskespordiklubi ei saaks eksisteerida ilma arvukate heade koostööpartneriteta. Nende eluliselt tähtsate sidemete mõistmiseks tahamegi nüüd ja edaspidi tutvustada neid asutusi ja inimesi, kes teevad võimalikuks laskespordiga tegelemise Elvas.

Joa Pruksi mälestades

Joa Pruks oli mees, kes pühendas oma elu laskespordile ja perekonnale. Seda suurt panust hindavad kõrgelt tema pere liikmed, kes jätkavad Joa tööd laskespordi toetamisel ja laskurid, kes käivad Joa auks korraldatud võistlustel.

Meie plaanid ja eesmärgid aastaks 2021

Vaadates tagasu eelmisele edukale aastale, tekiks kindlasti kiusatus käesolevaks aastaks veelgi ilusamate arvudega eesmärkide tabel koostada. Kuid arvestades sellega, et väga paljude meie tegevust mõjutavate faktorite osas pole selgust, otsustasime siiski mitte minna oma plaanides väga konkreetseks. Pole ju praegu võimalik ennustada, kui kaua kestavad piirangud treeningute ja võistluste korraldamisele ning reisimisele. 

Arhiiv