Laskespordinädalal oli tihe tulistamine.

Kuue päeva jooksul, kui Elva lasketiirud olid kõigile huvilistele avatud, käis tulejoonel ligi 100 inimest ja lasti 235 võistlusseeriat. Märklehe absoluutset keskpunkti ehk 10.9 silma tabati küll vaid 3 korral, kuid enamusel aladel oli tase väga kõrge ja konkurents tihe. Eriti vahva oli aga see, et tihti suutsid nn. "inimesed tänavalt" edestada tõsiseid laskesportlasi. 

Elva XX Laskespordinädal

Juba sel laupäeval, 12. septembril saab alguse Elva Laskespordinädal, kuhu on tuuma tabama oodatud kõik laskespordist huvitatud inimesed.Eesti Karikavõistlustelt 3 karikat Elvasse

Sel aastal esmakordselt uut võistlussüsteemi rakendatud Eesti Karikavõistlusel tegid Elva laskurid ilusaid sooritusi. Põhiharjutuse 16 stardist 9 tulemused tagasid meie laskuritele finaalikohad.

Kuumad Heli Rassi mälestusvõistlused

Nende 48 aasta jooksul, millal Heli Rassi mälestusvõistlusi Elvas on korraldatud, pole kunagi laskurid saanud nautida 25 kraadist õhusooja. Sellel aastal sai see võimalikuks tänu kevadisele eriolukorrale, kui traditsiooniliselt aprilli lõpus peetav võistlus tuli lükata augustisse.

Arhiiv