Edukad stardid Elvas ja Männikul

Oma populaarsuse tippu tõusnud Elva laskespordinädalal võidutsesid harrastajad. Kuid sellele eelnenud ja järgnenud nädalavahetuste võistlustel hiilgasid Elva tipplaskurid.

XXI Elva Laskespordinädal oli enneolematult edukas

Juba 21. korda toimunud Elva Laskespordinädalast võttis osa 194 inimest, kes kokku tegid 443 starti, mis on kõigi aastate rekord! Klubina on meie eesmärk laskespordinädala korraldamisel propageerida laskesporti läbi erinevate laskealade inimestele, kes pole varem laskmisega kokku puutunud või ei tee seda igapäevaselt. Samuti soovime pakkuda laskesportlastele endale traditsioonilistest harjutustest erinevaid võistlemise vorme ja miljööd. Laskespordinädal sobib nii peredele, sõpruskondadele kui ka töökollektiividele. 

49. Heli Rassi mälestusvõistlused


Ajal, mil sportlashingede pilgud on suunatud Tokyo olümpiamängudele ja kaasa sai elada ka Eesti laskesportlasele Peeter Oleskile, kes olümpiakiirlaskmise harjutuses saavutas auväärse 19. koha 572 silmaga, kogunesid Eesti, Läti, Leedu ja Soome laskurid ka Elvas, et lasta meie ühe lootustandvaima naispüssilaskuri Heli Rassi mälestuseks.

Heli Rassi mälestusvõistluste koostööpartnerid ja toetajad

Elva Laskespordiklubi on korraldamas 49. korda järjest Heli Rassi mälestusvõistlust. Selline järjepidevus on saavutatud vaid tänu meie headele koostööpartneritele ja toetajatele. Hea meel on tõdeda, et ka praegusel keerulisel ajal on enamus staažikaid partnereid nõus Eesti laskespordi tähtsündmusele õlga alla panema. 

Tihe, kuid Elvale edukas võistluste karussell

Peale piirangute leevendemist asuti Laskurliidu kalendris lisaks planeeritud võistlustele ka tekkinud võlgnevusi likvideerima. Enne Jaanipäeva jõuti ühel nädalavahetusel Elvas ära pidada Eesti noorte meistrivõistlused, Valge Roosi karikavõistlus ja 4 maailmameistri mälestusvõistlus. Pärast Jaanipäeva jätkus Elva tiirudes tihe tulistamine, sest tarvis oli välja selgitada selle aasta Eesti meistrid täiskasvanute ja juunioride hulgas. 

Arhiiv