Shooter Cup 2018

Kolmas rahvusvaheline Shooter Cup laskemaraton Männiku tiirus katkes reedel peale esimest harjutust 4 tunniks elektrikatkestuse tõttu, mis ei lubanud elektroonilistesse märkidesse lastavaid harjutusi jätkata.

Eesti meistrivõistlustelt 12 medalit

Edukas ja hea õnnega Eesti meistrivõistlus jätkus Elva laskuritele võistluse lõpuni. Kokku tuli koju 12 medalit, millest 6 olid kuldsed, 2 hõbedased ja 4 pronksised

Elva klubile kuldne algus

Eesti meistrivõistlused algasid Elva laskespordiklubile kuldse duubliga. Meeste vabapüstoli harjutuses tuli Reijo Virolainen Eesti meistriks 540 silmaga individuaalses arvestuses ja koos meeskonnaga, kus Aivar Vanakamar lisas 522 silma ning Heldur Kurig 492 silma, ka meeskondlikus arvestuses.

Eesti meistrivõistlused 2018

Täna algavad Elva lasketiirudes Eesti meistrivõistlused tulirelva harjutustes. Kohal on kogu vabariigi laskurtite paremik ja peetakse juunioride, täiskasvanute ning võistkondade vahelist arvestust.  Elva Laskespordiklubi on väljas 24 laskuriga, kellest 13 lasevad püssi, 7 liikuvat märki ja 4 püstoli harjutusi.

Reijo võitis koha Euroopa Karikafinaalis

Euroopa Karikasarja Lahti etapil kindlustas Reijo Virolainen standardpüstoli harjutuses endale koha oktoobris Lissabonis toimuvale finaalvõistlusele.

Arhiiv