Elva noorlaskur Kristofer-Jaago Kivari uuris laskespordi populaarsust Eesti noorte seas

Elva Laskespordiklubi noorsportlane ja Nõo Reaalgümnaasiumi 11b klassi õpilane Kristofer-Jaago Kivari on edukalt kaitsnud oma uurimustöö "Laskespordi populaarsus Eesti noorte seas". Uurimustöö üheks eesmärgiks oli välja selgitada kuivõrd populaarne on laskesport ning teiseks uurida noorte suhtumist sellesse ning teha ettepanekuid laskespordi atraktiivsemaks muutmiseks. Kuigi Kristofer-Jaago ise on laskespordiga tegelenud alates 2017. aastast, siis püstitaski ta omale kogemusele toetudes hüpoteesi, et laskesport ei ole noorte seas populaarne. 
Kristofer-Jaago laskesportlasena võistluste tulejoonel (pildil paremalt teine)

Elva Laskespordinädal 2021

Traditsiooniline Elva Laskespordinädal toimub ka sel aastal! Kõik huvilised on oodatud oma osavust ja täpset kätt proovile panema XXI Elva Laskespordinädalal 23.08.-29.08.2021 Tartumaa Tervisespordikeskuse lasketiirudes.

Elva laskuritele Euroopa MV-lt uued isiklikud rekordid

Euroopa meistrivõistlused laskmises toimusid 22.05. – 05.06. Horvaatias, Osijeki linnas. Euroopa suurimal laskmisüritusel 10m, 25m, 50m ning 300m püssi ja püstoliharjutustes ja jahilaskmises, osales 1473 sportlast 52st erinevast riigist, kes kõik kokku tegid 3123 starti. Elva laskesportlasi oli 30-liikmelises Eesti koondises kokku 7, kes tegid kokku 23 starti. Kõigist riikidest jõudsid medalini 31 ning Eesti sai medalivõitude edetabelis 14.koha.

Teade: Liikmete üldkoosolek 2021

Elva Laskespordiklubi liikmete üldkoosolek toimub 07.06.2021 Tartumaa Tervisespordikeskuses. Täpsem info saadetakse liikmetele e-kirja teel.

Elva Laskespordiklubi treenerid - Karl ja Marianne

Oleme eesmärgiks võtnud järjest tutvustada lähemalt oma klubi laskureid. Nii võite lugeda juba praegu Elest, kes pole kordagi võistlustel pettuma pidanud ja Siimust, kelle jaoks laskmine on kui meditatsioon. Nüüd aga vestleme kahe klubile väga olulise inimesega - meie treenerite Karli ja Mariannega, kes kõiki neid edukaid laskureid igapäevaselt treenivad.

Arhiiv