Kahe päevaga neli laskevõistlust

Elva laskuritel oli toimekas nädalalõpp, sest kalendrimuudatuste tõttu langes ühele nädalalõpule neli võistlust kahes kohas. Nii võisteldigi möödunud laupäeval Haapsalus Eesti Noorte ja c-klassi meistrivõistlustel ning Tabiveres Elmar Kivistiku mälestusvõistlustel ning pühapäeval taas Haapsalus maaspordiliit JÕUD meistrivõistlustel.

Laskuritel algas talvine õhkrelva hooaeg

Üleminek õhkrelvadega võistlemisele on sel aastal varajasem ja äkilisem, sest oktoobri keskpaigast alates toimuvad igal nädalavahetusel kusagil võistlused. See on tingitud sellest, et lisaks esialgu kalendris olnutele lisanduvad kevadel ära jäänud ja sügisesse lükatud võistlused. Tore on muidugi see, et esimesed võistlused polnud tiitlivõistlused ja nii Ülenurme GSK kui ka Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel olid kavas harjutused ka kõige noorematele. Nii said alles sügisel trenni tulnud lapsed juba oma esimesed võistluskogemused kätte. 

Asmus Bürkland ja Mait Hanni

Elva tüdrukud esindasid kodumaad Juunioride MM-il Peruus

Peruu pealinna Limasse kogunes perioodil 27.09.-10.10. laskespordi maailma juunioride paremik. Viieliikmelisse Eesti koondisesse kuulus ka kaks igapäevaselt Elva Laskespordiklubis treenivat püssilaskurit - Marleen Riisaar ja Marianne Tavits. Lisaks meie tüdrukutele olid Eesti koondises ka kolm Narva Laskespordiklubi laskurit - püstolilaskur Aleksandra Moissejeva ja kaks püssilaskurit Katrin Smirnova ja Anastassia Olewicz.

Marianne ja Marleen (Foto: Andy Cruz Maza)

Elva laskurite uhked positsioonid Baltimaade laskespordis

11.-12.septembril sõitsime külla oma lõunanaabritele ja headele sõpradele Dobeles, sest saime kutse osaleda Ilgonis Freimanise IX memoriaalil. Vestlesime meie klubi peatreeneri Karl Kontoriga, et võistlus kokku võtta ja küsisime ka laskuritelt endilt, mida nad oma headest tulemustest arvavad.

Arhiiv